Értékesítő - Biztonságtechnikai területre / B4B Bestbyte for Business

  • 2024-02-09
  • Biztonságtechnika
  • Budapest
  • B4B Bestbyte for Business

FELADATOK:

  • Kereskedelmi folyamatok koordinálása, biztonságtechnikai és kapuautomatizálási eszközök értékesítése
  • Kapcsolattartás már meglévő partnerekkel
  • Új ügyfél kapcsolatok kialakítása
  • Projektek koordinálása, támogatása, felkutatása
  • Ajánlatkészítés és kiadás, azok nyomon követése
  • Kétirányú kommunikáció kialakítása a különböző divíziókkal és osztályokkal
  • Webshop értékesítés támogatása
ELVÁRÁSOK:
  • Vevőorientált hozzáállás
  • MS Office magabiztos használata
  • Önálló munkavégzés
ELŐNYT JELENT:
  • Biztonságtechnikai eszközök, kamera rendszerek ismerete
  • Biztonságtechnikai eszközök, kamera rendszerek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Projekt menedzsment
  • Octopus vállalatirányítási rendszer ismerete
AMIT KÍNÁLUNK:
  • 8 órás munkaidő
  • Folyamatosan bővülő, fiatalos csapat
  • Versenyképes fizetés
Munkavégzés helye: Budapest XIII. Kerület
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az allas@bestbyte.hu email címen lehet. A levél tárgya „Értékesítő - Biztonságtechnikai területre” legyen.

Hirdetés
hírdetés
SecuriFocus

A SecuriFocus.com Magyarország első, a biztonságvédelmi szolgáltatások piacára szakosodott online hír- és információs portálja.
www.securifocus.com

SecuriForum

A SecuriForum Biztonságtechnikai és Tűzvédelmi Kiállítás & Konferencia a SecuriFocus Kft. által szervezett rendezvény.
www.securiforum.com

Elérhetőség

SecuriFocus Kft.
1118 Budapest
Nagyszeben u. 24/A
Tel: (30) 942-2789
Email: info@securifocus.com
Axis Q1808-LE kamera
Olvasta már?